Product Manager Tool (1.0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Update Preview
bo: སྔོན་ལྟ་གསར་སྒྱུར།
