Product Manager Tool (1.0.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Created
bs: Kreiran

en: Products
bs: Proizvodi

en: Translation
bs: Prevod
