Product Manager Tool (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
