Product Manager Tool (1.0.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Created
et: Loodud

en: Product ID
et: Toote ID

en: SKU
et: Tootekood

en: Original
et: Originaal

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Translations
et: Tõlked

en: Select
et: Vali

en: Translation
et: Tõlge

en: product
et: toode

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: products
et: tooted

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
