Product Manager Tool (1.0.2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Issue
fa: پی آمد

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: SKU
fa: مدل

en: Original
fa: اصلی

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Select
fa: انتخاب

en: Translation
fa: ترجمه

en: product
fa: کالا

en: No products found.
fa: هیچ کالایی یافت نشد.

en: products
fa: کالاها
