Product Manager Tool (1.0.2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Issue
fr: Ticket

en: Created
fr: Créé

en: Product ID
fr: Identifiant (ID) du produit

en: SKU
fr: Référence

en: ON
fr: Activé

en: OFF
fr: Désactivé

en: Product
fr: Produit

en: Products
fr: Produits

en: Translations
fr: Traductions

en: Select
fr: Sélectionner

en: Translation
fr: Traduction

en: Type:
fr: Type :

en: product
fr: produit

en: Select All
fr: Tout sélectionner

en: No products found.
fr: Aucun produit trouvé.

en: products
fr: produits

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: - Select a template -
fr: - Sélectionner un gabarit -
