Product Manager Tool (1.0.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Created
he: נוצר

en: SKU
he: מק"ט

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Translations
he: תרגומים

en: Select
he: בחר

en: Translation
he: תרגום

en: Type:
he: סוג:

en: products
he: מוצרים
