Product Manager Tool (1.0.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Created
hi: निर्मित

en: Translation
hi: अनुवाद
