Product Manager Tool (1.0.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Created
hr: Stvoreno

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translation
hr: Prijevod

en: No products found.
hr: Niti jedan proizvod nije pronađen
