Product Manager Tool (1.0.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Created
is: Stofnað

en: Product ID
is: Vörukenni

en: SKU
is: VN

en: Original
is: Upprunalegt

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Translation
is: Þýðing

en: product
is: vara

en: products
is: vörur
