Product Manager Tool (1.0.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Created
ka: შექმნილია
