Product Manager Tool (1.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Created
kk: Құрылған
