Product Manager Tool (1.0.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: Select All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಯ್ಕೆಮಾಡು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
