Product Manager Tool (1.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان
