Product Manager Tool (1.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny
