Product Manager Tool (1.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ
