Product Manager Tool (1.0.2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Created
pl: Utworzono

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: Original
pl: Oryginał

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Select
pl: Wybierz

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Type:
pl: Typ:

en: product
pl: produkt

en: Select All
pl: Wszystkie

en: Variations
pl: Warianty

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: products
pl: produkty

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: variation
pl: wariacja

en: variations
pl: wariacje
