Product Manager Tool (1.0.2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Issue
pt: Ocorrência

en: Created
pt: Criado

en: Product ID
pt: ID do Produto

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Product Variation
pt: Variação do Produto

en: OFF
pt: desligado

en: Product
pt: Produto

en: Products
pt: Produtos

en: Translations
pt: Traduções

en: Select
pt: Selecionar

en: Translation
pt: Tradução

en: Type:
pt: Tipo:

en: product
pt: produto

en: Variations
pt: Variações

en: No products found.
pt: Nenhum produto encontrado.

en: products
pt: produtos

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: variation
pt: variação

en: variations
pt: variações
