Product Manager Tool (1.0.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Created
se: Almmuhuvvon
