Product Manager Tool (1.0.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Created
sk: Vytvorené

en: Product ID
sk: ID produktu

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Original
sk: Originál

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Translations
sk: Preklady

en: Select
sk: Zvoľte

en: Translation
sk: Preklad

en: product
sk: produkt

en: Variations
sk: Variácie

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: products
sk: produkty

en: variation
sk: variácia

en: variations
sk: variácie
