Product Manager Tool (1.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Created
sr: Направљено

en: Translation
sr: Превод
