Product Manager Tool (1.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Translation
te: అనువాదం
