Product Manager Tool (1.0.2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Issue
uk: Проблема

en: Created
uk: Створено

en: Product ID
uk: ID товару

en: SKU
uk: Артикул

en: ON
uk: ВКЛ

en: OFF
uk: Викл

en: Original
uk: Оригінал

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Translations
uk: Переклади

en: Select
uk: Вибір

en: Translation
uk: Переклад

en: Type:
uk: Тип:

en: product
uk: товар

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Variations
uk: Варіації

en: No products found.
uk: Товари не знайдені

en: products
uk: товари

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Language:
uk: Мова:

en: variation
uk: варіація

en: variations
uk: варіації
