Product Manager Tool (1.0.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Issue
ca: Edició

en: Created
ca: Creat

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Translations
ca: Traduccions

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Translation
ca: Traducció

en: Type:
ca: Tipus:

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
