Product Manager Tool (1.0.2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Created
cs: Vytvořeno

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Original
cs: Původní

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Translations
cs: Překlady

en: Select
cs: Vybrat

en: Translation
cs: Překlad

en: product
cs: produkt

en: Select All
cs: Vybrat: Vše

en: Variations
cs: Varianty

en: No products found.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: products
cs: produkty

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: variations
cs: varianty
