Product Manager Tool (1.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Issue
da: Udgave

en: Created
da: Oprettet

en: Product ID
da: Produkt-ID

en: OFF
da: Afbrudt

en: Product
da: Produkt

en: Products
da: Produkter

en: Translations
da: Oversættelser

en: Select
da: Vælg

en: Translation
da: Oversættelse

en: product
da: vare

en: Select All
da: Markér alle

en: No products found.
da: Ingen produkter fundet.

en: products
da: produkter
