Product Manager Tool (1.0.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Created
eu: Sortua

en: Original
eu: Originala

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Translation
eu: Itzulpena
