Product Manager Tool (1.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Created
fil: Inilikha
