Product Manager Tool (1.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Created
mr: प्रकाशन
