Product Manager Tool (1.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Product
oc: Produit

en: Translations
oc: Traduccions

en: Select
oc: Seleccionar

en: Translation
oc: Traduccion

en: Type:
oc: Tipe :
