Product Manager Tool (1.0.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы
