Product Manager Tool (1.0.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Issue
tr: Konu

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: OFF
tr: KAPALI

en: Original
tr: Orjinal

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Select
tr: Seç

en: Translation
tr: Çeviri

en: Type:
tr: Tür:

en: No products found.
tr: Hiçbir ürün bulunamadı.

en: Language:
tr: Dil:
