Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
