Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Views
lt: Vaizdai

en: Modules
lt: Moduliai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Custom
lt: Savitas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Testing
lt: Testavimas

en: About
lt: Apie

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: Logs and records system events to syslog.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų  syslog.

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Logging and errors
lt: Registravimas ir klaidos

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Available translation updates
lt: Galimi vertimo atnaujinimai

en: Text formats and editors
lt: Teksto formatai ir redaktorius
