Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Views
lv: Skati

en: Modules
lv: Moduļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Database
lv: Datubāze

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Caching
lv: Kešošana

en: Appearance
lv: Izskats

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Testing
lv: Testēšana

en: Favicon
lv: Favikona

en: About
lv: Par

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Top 'page not found' errors
lv: Biežākās 'lapa nav atrasta' kļūdas

en: Logs and records system events to syslog.
lv: Uztver un saglabā sistēmas notikumus log datnē.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Available translation updates
lv: Pieejamie tulkojumu atjauninājumi
