Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Views
bg: Изгледи

en: Modules
bg: Модули

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Performance
bg: Производителност

en: Caching
bg: Кеширане

en: Appearance
bg: Теми

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Permissions
bg: Права

en: Status report
bg: Доклад

en: Localization
bg: Локализация

en: Top 'page not found' errors
bg: Последни грешки 'страницата не е намерена'

en: Logs and records system events to syslog.
bg: Следи и записва системни събития в базата данни.

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието

en: Logging and errors
bg: Логове и грешки

en: Regional and language
bg: Локализация

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
