Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Modules
el: Μονάδες

en: User
el: Χρήστης

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: Performance
el: Απόδοση

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Permissions
el: Άδειες

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: About
el: Περί

en: Content language
el: Γλώσσα περιεχομένου

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Status report
el: Αναφορά κατάστασης

en: Localization
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Top 'page not found' errors
el: Συχνότερα σφάλματα τύπου 'η σελίδα δεν βρέθηκε'

en: Logs and records system events to syslog.
el: Καταγράφει και αποθηκεύει συμβάντα του συστήματος στο syslog.

en: Content translation
el: Μετάφραση περιεχομένου

en: Logging and errors
el: Καταγραφές και σφάλματα

en: Regional and language
el: Τοπικές ρυθμίσεις και γλώσσα

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής

en: Available translation updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις μεταφράσεων

en: Text formats and editors
el: Μορφότυποι και επεξεργαστές κειμένου
