Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Performance
mn: Хурд

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Top 'page not found' errors
mn: Хамгийн их гарсан "Хуудас олдоогүй" гэдэг төрлийн алдаанууд

en: Logs and records system events to syslog.
mn: Сислог руу системийн үйл явдлуудыг бүртгэх болон бичдэг.

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах

en: Regional and language
mn: Нутаг ба хэл
