Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Modules
nn: Modular

en: User
nn: Brukar

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Input format
nn: Inndataformat

en: Performance
nn: Ytelse

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Permissions
nn: Rettar

en: Status report
nn: Statusrapport

en: Localization
nn: Lokalisering

en: Top 'page not found' errors
nn: Liste over «Side ikkje funne»-feil (404)

en: Logging and errors
nn: Loggføring og feilmeldingar

en: Regional and language
nn: Språk og område

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
