Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Permissions
si: අවසර
