Production Checklist (8.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Status report
dz: གནས་ཚད་ཀྱི་སྙན་ཞུ་

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: Top 'page not found' errors
dz: མགོའི་ 'ཤོག་ལེབ་མ་ཐོབ་ ' འཛོལ་བ་ཚུ་
