Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Views
az: Görünüşlər

en: Modules
az: Modullar

en: User
az: İstifadəçi

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Performance
az: Performans

en: Caching
az: Keşlənib

en: Appearance
az: Görünüş

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Permissions
az: İcazələr

en: Testing
az: Test

en: Favicon
az: Favikon

en: About
az: Haqqında

en: Content language
az: Kontent dili

en: Status report
az: Vəziyyət hesabatı

en: Top 'page not found' errors
az: Üst 'səhifə tapılmadı' xətaları
