Production Checklist (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Legal
sv: Juridik

en: Views
sv: Vyer

en: Modules
sv: Moduler

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Database
sv: Databas

en: Available updates
sv: Tillgängliga uppdateringar

en: Custom
sv: Anpassad

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: Performance
sv: Prestanda

en: Caching
sv: Cachning

en: Appearance
sv: Utseende

en: Site information
sv: Information om webbplatsen

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Testing
sv: Test

en: Password Policy
sv: Lösenords policy

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon

en: About
sv: Om

en: Content language
sv: Språk för innehåll

en: Notification
sv: Avisering

en: Status report
sv: Statusrapport

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Localization
sv: Språkanpassning

en: Top 'page not found' errors
sv: Vanligaste felmeddelanden: "sidan hittades inte"

en: Logs and records system events to syslog.
sv: Loggar och registrerar systemhändelser till syslog.

en: Content translation
sv: Översättning av innehåll

en: Logging and errors
sv: Loggar och felmeddelanden

en: Regional and language
sv: Lokalt och språk

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden

en: Available translation updates
sv: Tillgängliga uppdateringar för översättning

en: Text formats and editors
sv: Textformat och redigerare

en: Uninstall modules
sv: Avinstallera moduler

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
sv: Meddelanden om uppdateringar är inte aktiverat. Det <strong>rekommenderas starkt</strong> att du aktiverar modulen Update manager på <a href=":module">administrationssidan för moduler</a> så att du kan hålla dig underrättad om nya utgåvor. Läs mer på <a href=":update">handbokssidan om Update manager</a>.

en: Basic site settings
sv: Grundläggande inställningar för webbplats
