Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Views
fa: نماها

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Custom
fa: سفارشی

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: Performance
fa: کارایی

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Testing
fa: آزمایش

en: About
fa: درباره

en: Content language
fa: زبان محتوا

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها

en: Status report
fa: گزارش وضعیت

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Localization
fa: بومی سازی

en: Top 'page not found' errors
fa: بالاترین خطاهای «صفحه پیدا نشد»

en: Logs and records system events to syslog.
fa: رویدادهای سیستم را در واقعه نگار سیستم (SYSLOG) ثبت و ذخیره می‌کند.

en: Content translation
fa: ترجمه محتوا

en: Logging and errors
fa: سوابق و خطاها

en: Regional and language
fa: مناطق و زبان‌ها

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Available translation updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس برای ترجمه‌ها

en: Text formats and editors
fa: قالب‌بندی‌های متن و ویرایشگرها

en: Uninstall modules
fa: عزل ماژول ها

en: Basic site settings
fa: تنظیمات اصلی سایت
