Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Status report
hy: Կարգավիճակի հաշվետվություն

en: Regional and language
hy: Տարածաշրջանային և լեզու

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: Available translation updates
hy: Հասանելի թարգմանության թարմացումներ
