Production Checklist (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Modules
sq: Modulët

en: User
sq: Përdoruesi

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Input format
sq: Formati i input

en: Performance
sq: Performanca

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione

en: Status report
sq: Raporti i gjendjes

en: Localization
sq: Gjuha

en: Top 'page not found' errors
sq: Gabimet më të shpeshtë "faqja nuk u gjet"

en: Logs and records system events to syslog.
sq: Regjistron veprimtarinë e sistemit në syslog (log në file).

en: Content translation
sq: Përkthimi i përmbajtjes
