Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: User
af: Gebruiker

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: Input format
af: Inleesformaat

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Permissions
af: Regte

en: Localization
af: Lokalisasie
