Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Views
tr: Görünümler

en: Modules
tr: Modüller

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Database
tr: Veritabanı

en: Available updates
tr: Mevcut güncellemeler

en: Custom
tr: Özel

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: Performance
tr: Performans

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Site information
tr: Site bilgisi

en: Permissions
tr: İzinler

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: About
tr: Hakkında

en: Content language
tr: İçerik dili

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)

en: Status report
tr: Durum raporu

en: Localization
tr: Yerelleştirme

en: Top 'page not found' errors
tr: En yaygın 'sayfa bulunamadı' hataları

en: Logs and records system events to syslog.
tr: Sistem olaylarının takibi ve kaydını yapar.

en: Content translation
tr: İçerik çevirisi

en: Logging and errors
tr: Günlük ve hatalar

en: Regional and language
tr: Bölge ve dil

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: Available translation updates
tr: Mevcut çeviri güncellemeleri*

en: Text formats and editors
tr: Metin biçimleri ve düzenleyiciler

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
tr: Güncelleme bildirimleri etkinleştirilmemiş. Yeni sürümler çıktığında güncel kalmak için <a href=":module">modül yönetimi sayfasından</a> Güncelleme Yöneticisi modülünü etkinleştirmeniz <strong>kesinlikle önerilir</strong>. Daha fazla bilgi için <a href=":update">Güncelleme durumu elkitabı sayfasına</a> bakın.

en: Basic site settings
tr: Temel site ayarları
