Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Views
ar: الرؤى

en: Modules
ar: الوحدات

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Available updates
ar: التحديثات المتوفرة

en: Custom
ar: مخصص

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Performance
ar: الأداء

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Appearance
ar: المظهر

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Password Policy
ar: سياسة كلمة المرور

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: About
ar: حول

en: Status report
ar: تقرير الحالة

en: Top 'page not found' errors
ar: أكثر أخطاء 'الصفحة غير موجودة'

en: Logs and records system events to syslog.
ar: تسجل أحداث النظام في سجل النظام.

en: Content translation
ar: ترجمة المحتوى

en: Logging and errors
ar: السجلات والأخطاء

en: Regional and language
ar: الإقليمية واللغة

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل

en: Available translation updates
ar: تحديثات الترجمة المتوفرة
