Production Checklist (8.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Modules
ka: მოდულები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Regional and language
ka: რეგიონი და ენა
